Mostanában elhanyagoltam a Könyveken túl rovatomat, de egy darabig most biztosan nem marad parlagon a blog ezen szekciója sem. Ennek apropója pedig, hogy a Backstreet Boys november 2-dikán ismét Budapestre látogat a DNA Tour 2022-es etapjának keretében.
A 2019-es koncertről sajnos lecsúsztam, de most a drága öcsém (Imádom, nem kérdés! :D) és a barátnője meglepett egy koncertjeggyel, így úgy döntöttem, hangolódok egy kicsit az eseményre novemberig. Erre pedig a tutné setlistjét fogom felhasználni, ami összesen a ráadással együtt 33 számot tartalmaz. Ezeken fogok végigmenni a következő hónapokban.
A koncert nyitó száma az Everyone, ami az
együttes 2000-es, Black&Blue albumán
szerepelt. Ez volt az utolsó olyan albumuk, ami fizikai formában, még hozzá
magnókazettán megvolt nekem. A B oldal
első száma volt az Everyone, és az egyik kedvencem lett az albumról, mert pörgős, ritmusos,
és zeneileg is nagyon bejön.Tökéletes kezdődal.











