Hamarosan megjelenik a Könyvmolyképző Kiadónál Böszörményi Gyula Lúzer Rádió, Budapest! sorozatának 6. kötete, ami A szívzűr-hadművelet alcímet kapta.
Íme, az új kötet borítója!
A borító
A fülszöveg
Pudingok kíméljenek!
Halihókamóka, haversrácok, itt megint a LÚZER RÁDIÓ dübörög! Mark, a nagyvárosi száguldó kölyökriporter és agyroggyant családja, barátai, valamint sötétben surranó ellenfelei egy utolsó, orbitálisan gigabrutál nagy kalandra hívnak titeket!
A LÚZER RÁDIÓ szédült csapatának nevetésre ingerlő történetéből megtudhatod, hogy
* kicsit sem MENŐ, ha az egyik családtagod totálisan megzakkan, viszont nagyon MENŐ, ha ettől senki nem ezoparázik be
* és MENŐ az is, ha úgy szeretitek egymást, hogy a másikért még a rendőrőrsöt is megrohamozzátok, ám közel sem MENŐ, mikor Bedőke Kálmánné, született Vakarcs Jolán beköltözik a szobádba
* de aki igazán MENŐ, az megküzd a szívzűrös szerelemmel is, bár közben aligha MENŐ családilag hasmarsot kapni
* viszont nagyon is MENŐ közös karácsonyfát állítani, még ha ehhez Olgi banyesszel is kell szövetségre lépni, hisz
* csak az MENŐ, aki képes megnevettetni bárkit, és erre – ez TUTI! – a lúzercsapat bármikor képes!
Ismerd meg szédült kalandjaikat!
A vidékről Budapestre költözött Kukec család, valamint a LÚZER RÁDIÓ csapatának története, mely a könyvsorozat indulása óta hangjátékként és zenés színdarabként is óriási sikert aratott, ezzel a kötettel zárul! Szomorkodásra azonban nincsen ok, és főleg idő, mivel kedvenc csapatunk, Mark, Monyó, Pet, Slambuc, Uncsitesó, Kukesz tata és a többi csodás lúzer most is épp oly őrült kalandokra hívja olvasóit, mint korábban!
Ha felkeltette az érdeklődésedet a regény, IDE KATTINTVA előjegyezheted, később megrendelheted!
Ha pedig várólistára/kívánságlistára tennéd, azt ITT teheted meg.
A szerzőről
Böszörményi Gyula magyar író, újságíró. A Gergő-sorozat írója. Ifjúsági, sci-fi és fantasy regényeket, novellákat ír, amelyekben különleges mitológiai, népmesei elemeket használ fel. Esszékötetei is ismertek, valamint színpadi, rádiós és televíziós munkái is jelentősek.
A Gergő és az álomfogók című meseregényével lett országosan ismert 2002-ben. A Gergő-sorozat második kötete (Gergő és a bűbájketrec) 2003-ban Magyarországon az év sikerkönyve lett. Ugyanebben az évben a Gergő-regények megkapták az Év Gyermekkönyve díjat és a Körtemuzsika-díjat is. A szerzőt 2007-ben József Attila-díjjal és a Bács-Kiskun Megyei Közgyűlés Elnökének különdíjával tüntették ki.
2014-ben jelent meg az Ambrózy báró esetei sorozata első kötete, ami a Monarchia végnapjaiba, a békeidőbe repíti el a krimire vágyó olvasókat. A Leányrablás Budapestenből már a hetedik kiadás kapható a boltokban, a történetből pedig hangjáték is készült a rádióba.
Exkluzív idézetek:
#1
„Valaki csacsogja már el nekem, mennyire számít az civilizált véleménycserének, ha indításként bal csapottal orrba kormányoznak, mire te úgy vágod gyomron az illetőt, hogy felkenődik a lányvécé falára?”
#2
„– Büdös van – állapította meg a Kapitány fintorogva.
– Cicaszag – bólintott Nagyi, kölnivizes zsebkendőt tartva az orra alá.
– Úgy is lehet mondani – sápadt el Csitri.
– Szerintetek meddig kell várnunk? – kérdezte Uncsitesó.”
#3
„– Hát ti... – vinnyogott fel Monyó.
– ...mit csináltok itt?! – fejezte be nővérem kérdését anya.
– Sajiktoserült povégácsezátnünk! – harsant egyszerre és egymással totál összekeveredve mindkét oldal válasza.”
----
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése